Sousedé
(1/13)
5 500 Kč/měsíc
ID nemovitosti:814
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:23 m2
Plocha pozemku:23 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme do pronájmu částečně zařízenou, reprezentativní kancelář o výměře 23 m2 s jedinečným výhledem na Sušické náměstí, situovanou ve 2.NP kompletně zrekonstruovaného, historického domu (bývalá část hotelu Fialka) na náměstí Svobody v Sušici.
Popis: vstup z náměstí, společné schodiště do 2.NP, WC s umyvadlem přístupné z chodby, společná kuchyňka a chodbička s čekárnou, kancelář 23 m2.
Vybavení kanceláře: internet od Fixnetu, zátěžové koberce, osvětlení, alarm, požární hlásiče, domácí telefon, pokojový termostat, kancelářský nábytek (kancelářský stůl a židle, židle, knihovna, skříně...).
Podlahová plocha: 23 m2;
Vytápění: ÚT – dálkové;
Parkování před domem na náměstí na parkovací kartu nebo za domem v ulici.
Platby pronájmu měsíčně: nájem 5.500 Kč + elektřina 300 Kč + topení 400 Kč + voda 400 Kč/rok + úklid spol. prostor vč. koupelny 250 Kč/měs. + internet (dle tarifu) od firmy Fixnet.
Hledáme solventního klienta, který hledá reprezentativní kancelář na dlouhodobý pronájem s jistou rozumnou cenou ve stylovém, měšťanském domě na lukrativní adrese, ležící v krásném historickém domě přímo na náměstí Svobody v Sušici.
Nutno vidět.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Kamenná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Ochrany a omezení
Ochranné pásmo
ID nemovitosti
814
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
23m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Jiří Zuda
Jiří Zuda
Zobrazit
kontakt
JAKŠ - reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé