Sousedé
(1/6)
10 900 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Nájem bez energií. Služby Kč 2340,-/měsíc, bez provize RK
ID nemovitosti:820560
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:50 m2
Datum aktualizace:30. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem kancelářských prostorů o celkové ploše 48 m2 ve 2. patře, v centru Pardubic. Bezbariérový přístup. Prostor se skládá ze 2 propojených kanceláří, sdílenou kuchyňkou a chodbou, se samostatným WC. Internetové a zabezpečovací zařízení. Zavedena vzduchotechnika a klimatizační jednotky. Možnost i se zařízením. Klidné místo s možností individuálních úprav. Doporučujeme prohlídku. Veškeré další informace u makléře. Volný ihned.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
820560
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
50m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Bc. Martin Gilar
Bc. Martin Gilar
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé