Sousedé
(1/4)
4 600 Kč/měsíc
Poplatky:
4600.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:817521
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:23 m2
Datum vložení:5. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabídka nájmu komerčního prostoru v centru města. Možnost provozovat služby - kadeřnictví, masáže, kosmetické studio, případně kanceláře. Místnost se nachází v 1.NP. Společné sociální zařízení na patře.
Ceny za služby a energie se určují podle záměru podnikání. Požadována dvouměsíční kauce, nájem a služby RK. Bližší informace u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
WC
Společný
ID nemovitosti
817521
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
23m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Jiří Mališ
Jiří Mališ
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé