Sousedé
(1/4)
4 060 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Nájem 4060,- + služby 2070,-, bez provize RK
ID nemovitosti:815729
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:31 m2
Datum vložení:13. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, vhodný jako kancelář, nacházející se v prvním patře zděného domu v ulici Komenského v Písku. Jedná se o jednu místnost a sociální zázemí. Na podlaze je zátěžový koberec. Celkové plocha 31 m2.V ceně nájmu nejsou zahrnuty náklady za služby. Vlastní parkoviště na 3 auta. Volné ihned. Více informací u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
WC
Společný
Vytápění podrobnosti
Radiátory
ID nemovitosti
815729
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
31m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Jana Křivánková
Jana Křivánková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé