Sousedé
(1/4)
2 000 Kč/měsíc
Poplatky:
100.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Cena + služby, bez provize RK
ID nemovitosti:814874
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:20 m2
Datum aktualizace:3. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem vybavených i nebavených kancelářských prostor, které se nachází v Ostravě Mariánských Horách na ulici Výstavní 8. Výměra jednotlivých kanceláří cca 20 m?. Prostory mohou být spojeny i dveřmi mezi sebou. K dispozici je Internetové připojení kabelem v každé kanceláři, které provozuje společnost PODA. Prostory jsou hlídány elektronickým zabezpečením. Při vstupu do budovy je recepce s provozem 24 hod./den. Na té to adrese také sídlí Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje, kde lze využít i služeb Czech Pointu tedy je zde možnost ověření podpisu smluv nebo jiných dokumentu. Jednání s Vašimi partnery mohou probíhat u obědu v restauraci ve stejné budově či v soukromí v přilehlých saloncích. Salónky lze využít také pro školení, kurzy i přednášky. Parkování je možné za budovou. Pro plátce DPH je to cena bez DPH. Pro neplátce je to cena konečná. Cena uvedená bez služeb. Pro další informace neváhejte oslovit makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
WC
Splachovací
ID nemovitosti
814874
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
20m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Dušan Šrom
Dušan Šrom
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé