Sousedé
(1/12)
4 600 Kč/měsíc
Poplatky:
4600.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: el. přepis na nájemce, voda a odpady 1x ročně, plus služby 2600 , 2600.00, bez provize RK
ID nemovitosti:813934
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:37 m2
Datum aktualizace:26. listopadu 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Pronájem kanceláří v 1. patře cihlového domu. Vše v domácím prostředí, které je klidné a čisté. Sociální zázemí na stejném patře, samostatné muži, ženy. Inventář kanceláře je součástí pronájmu, zůstává v pronajatých místnostech. Kuchyňská část s varnou konvicí je prakticky umístěná ve výklenku vstupního prostoru, instalace ledničky je dohodou. Přívod vody jen v této části kanceláře. Cena uvedena bez služeb. Elektřina je s přepisem na nájemce. Voda a odpady bez záloh s ročním vyúčtováním. Do služeb s pravidelnou měsíční úhradou náleží vytápění, ohřev vody, společná elektřina, úklid společných prostor. Zajištění úklidu vlastní kanceláře je možné po dohodě s majitelem. Parkování na ulici, možný pronájem vyhrazeného parkovacího místa v sousedním oploceném areálu. Uvítáme pohodové nájemce. Více informací u makléře. Rezervace je možná již na první prohlídce. Doporučujeme prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
ID nemovitosti
813934
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
37m2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Pavel Dvořák
Pavel Dvořák
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé