Sousedé
(1/13)
14 000 Kč/měsíc
Poplatky:
14000.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + provize RK, 400.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:813857
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:80 m2
Datum aktualizace:17. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu lukrativní komerční prostory, které jsou vhodné pro zřízení kanceláří, školící centrum. Jedná se o pronájem prostor včetně sociálního zázemí a kuchyně. Nachází se ve 3. NP v domě v samém centru Moravské Ostravy. Měsíční poplatek je pouze za pronájem, bez záloh na služby. Požadovaná vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu při podpisu Nájemní smlouvy. Zálohy na dodávku elektřiny i plynu si sjednává nájemce sám. Pokud hledáte reperezentativní prostory pro svou firmu, neváhejte. Budu se těšit na vaše zavolání, kdy se dozvíte další informace a domluvíme si spolu termín prohlídky.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
813857
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
80m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Iveta Vojáčková
Iveta Vojáčková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé