Sousedé
(1/10)
15 000 Kč/měsíc
Poplatky:
15000.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:810177
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:70 m2
Datum aktualizace:29. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu nově rekonstruované komerční prostory na náměstí J. A. Komenského v centru Blatné o rozloze 70 m2, vhodné k využití jako kancelářské prostory, kosmetické nebo masážní studio. Prostor se nachází v přízemí budovy, je tvořen 2 oddělenými místnostmi, je položen nový koberec a součástí je vlastní sociální zázemí (WC, umyvadlo). Plyn a voda se rozpočítává dle užitné plochy, odběr elektřiny na vlastní elektroměr. Ihned volný k nastěhování. Více informací rádi poskytneme v RK. Doporučujeme prohlídku!

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Montovaná
ID nemovitosti
810177
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
70m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Alena Fáberová
Alena Fáberová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé