Sousedé
(1/6)
2 900 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , bez provize RK
ID nemovitosti:809811
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:21 m2
Datum vložení:13. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelářský prostor v areálu na Radouňce u Jindřichova Hradce. Podlahová plocha kanceláře je 21 m2. Kanceláře se nachází ve 2. NP domu, který je vytápěn tepelným čerpadlem a na střeše jsou solární panely. Pro nájemce kanceláří je připravená společná kuchyňka a sociální zázemí. Možnost výběru ze 4 kanceláří. V případě, že budete potřebovat parkování pro velkou techniku, tak je možnost parkování na vlastním parkovišti a pronájmu skladovacích prostor. Areál je celý oplocený a zabezpečený.

Základní údaje

ID nemovitosti
809811
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
21m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Jan Janků
Jan Janků
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé