Sousedé
(1/8)
2 250 Kč/měsíc
Poplatky:
2250.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:808748
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:31 m2
Datum aktualizace:5. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte klidné místo pro svou práci? Jedno tady pro Vás máme. Nabízíme k pronájmu kancelářský prostor v Letohradě, blízko centra. Užitná plocha kanceláře je 31 m?, součástí pronájmu je také možnost využívat zasedací místnost, která se nachází v budově, dále společné prostory, jako je chodba, kuchyňka, WC a sprchový kout. Občanská vybavenost v dosahu. Pro více informací kontaktujte prosím makléřku. Budu se na Vás těšit na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
WC
Společný
ID nemovitosti
808748
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
31m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Kamila Zábranská
Kamila Zábranská
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé