Sousedé
(1/12)
100 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , 10.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:807323
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:660 m2
Datum aktualizace:28. října 2022
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Pronájem kancelářských nebo obchodně - komerčních prostor o celkové ploše 660 m2 v obci Červený Kostelec, část Lhota u Červeného Kostelce. Kancelářské prostory po kompletní rekonstrukci. Možnost rozšíření na 1.000 m2. Cena pronájmu je 100.- Kč za jeden metr čtverečný za měsíc. Majitel nemovitosti po dohodě provede úpravy interiéru nebo stavební úpravy dle přání zájemce. Nebytové prostory jsou vhodné pro call centra, kanceláře, drobnou výrobu, opracování nebo po úpravě i pro skladování. V budoucnu po provedených stavebních úpravách jako obchod, provozování lékárny, soukromé ordinace, obchodu, služeb nebo distribučního skladu. Rekonstrukce větší části objektu s komerčními prostory byla dokončena v nedávné době. Plastová okna, zateplení, sociální zázemí. Vytápění a teplá voda je řešena centrálně se samostatným měřením spotřeby.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
807323
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
660m2
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Petr Jirásek
Petr Jirásek
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé