Sousedé
(1/4)
3 797 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: K ceně je nutno připočítat platby za energie. Včetně právního servisu, včetně provize RK
ID nemovitosti:805165
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:30 m2
Datum vložení:6. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k pronájmu obchodní prostor situovaný přímo v centru města. Objekt má skvělou dostupnost a hodí se jak k obchodním, tak i ke kancelářským účelům. Nachází se v 1. patře budovy Komerční banky, parkovat je možné přímo před objektem. K objektu lze pronajmout i další dva prostory (viz další inzeráty), které se nachází na patře a celý prostor lze tak zvětšit.

Tato konkrétní místnost (viz plánek místnost 217+218) má plochu 30 m2 a je vybavena klimatizací. K místnosti lze využívat společnou kuchyňku a WC, které se nacházejí na patře. Objekt má vlastní vstup, tudíž je možné ho využívat nonstop bez závislosti na otevírací době pobočky banky. Majitel nemovitosti se nebrání stavebním úpravám, je možné si tak objekt přizpůsobit vlastním potřebám. Na adrese kanceláře je možné zřídit sídlo firmy s poštovní schránkou. Zálohy na služby měsíčně jsou při využití jako kancelář 1.298,- Kč včetně DPH. Při jiné činnosti než kancelář bude stanovena výše záloh podle činnosti nájemce.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
ID nemovitosti
805165
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
30m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Ing. Jakub  Sojka
Ing. Jakub Sojka
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé