Sousedé
(1/6)
270 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + poplatky + vratná kauce, včetně provize RK
ID nemovitosti:804954
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:20 m2
Datum aktualizace:30. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory nacházející se v kancelářské budově v žádané lokalitě Praha 6 - Bubeneč hned u Vltavy. Na výběr je z kanceláří o velikostech 18-53 m2 a větší. Menší kanceláře lze propojit a uzpůsobit si velikost vlastním potřebám. Na patře je společná kuchyňka. V každé místnosti je vlastní elektroměr a klimatizace. Celý objekt je zabezpečen kamerovým systémem. Možnost pronajmutí parkovacího stání 1.500,-/měsíc. Výborná dopravní dostupnost, zastávka MHD přes silnici, odtud 4 zastávky na metro A - Dejvická. Neplatíte provizi RK! Volné ihned. Více informací u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
804954
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
20m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Rušná část obce
Foto - Bc. Michal Skála
Bc. Michal Skála
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé