Sousedé
(1/12)
3 500 Kč/měsíc
Poplatky:
135.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + energie a služby cca 800 Kč,-/měs + provize RK + vratná kauce 2x nájem, bez provize RK
ID nemovitosti:797475
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:35 m2
Datum aktualizace:25. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme kancelářské prostory o různých velikostech (cca 15 - 35 m2), nacházející se na lukrativním místě hned na náměstí.Inzerovaná cena je cena průměrná. Cena nájmu se odpočítává od zvoleného prostoru za 135 Kč/m2/měs + energie 800Kč/měs, vratná kauce ve výši dvou nájmů. Možnost rezervace více kanceláří dohromady. Volné prostory se nacházejí v 1., 2. i 3.NP. U hlavního vstupu funguje společná recepce, bezpečnostní služba a alarm. Možnost domluvy úklidu i využití společné kuchyňky, toalety a výtahu. V případě zájmu lze projmout také parkování pro 3 vozidla v oploceném areálu hned za budovou. K dispozici ihned! Pro více informací neváhejte kontaktovat makléřku.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
WC
Společný
ID nemovitosti
797475
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
35m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Mgr. Adéla Bilíková
Mgr. Adéla Bilíková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé