Sousedé
(1/11)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:794939
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:12 m2
Datum vložení:28. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory od 12 m2 na Slavkovské ulici, které se nachází v 3. a 4. patře administrativní budovy v Opavě Jaktaři. Prostory jsou před rekonstrukcí, takže je zde možnost je po dohodě upravit na přání nájemníka. Budova je součástí komerčního areálu. Upozorňujeme, že uvedené obrázky jsou vizualizace. Více informací Vám rádi poskytneme na pobočce realitní kanceláře a nebo u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHD
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
SkeletováMontovanáZděná
ID nemovitosti
794939
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
12m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Filip Jahn
Filip Jahn
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé