Sousedé
(1/6)
7 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:790527
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:35 m2
Datum aktualizace:22. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám pronájem kancelářského prostoru o ploše 35 m?, který se nachází v 1NP admin. budovy. Prostor je vybaven dřevěnou parketovou podlahou, nová plastová okna. Kancelář je vybavena částečně kancelářským nábytkem. Vytápění je řešeno klimatizací nebo plynovým kotlem. Sociální zázemí WC, umyvadlo. K nájemnému se dále hradí DPH, energie a poplatek RK. Doporučuji prohlídku. Ihned volné. Více informací u makléře nebo na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
790527
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
35m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Daniel Vídenský
Daniel Vídenský
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé