Sousedé
(1/9)
140 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Cena je uvedena bez služeb a DPH. Vratná kauce 2x nájemné. , včetně provize RK
ID nemovitosti:773658
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:130 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme, nejlépe k dlouhodobému pronájmu, kancelářské prostory ve střeženém areálu firmy v obci Bohumín. Kanceláře je možno si pronajmout jak samostatně, tak i jako celek. Jednotlivé místnosti jsou velké od 15m2 do 46m2. Součástí je kuchyňka a oddělené toalety. Kanceláře je možno dle domluvy pronajmout včetně nábytku. Dle potřeby se můžeme domluvit na využívání internetového připojení, úklidu, popřípadě recepce. Areál je zabezpečen ostrahou, kamerovým systémem, EPS, EZS. Lze využívat i skladovací prostory v areálu. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat našeho makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
773658
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
130m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Rušná část obce
Foto - Vítězslav Tichý Dr. h. c.
Vítězslav Tichý Dr. h. c.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé