Sousedé
(1/13)
200 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: +DPH a služby, včetně provize RK
ID nemovitosti:761744
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:139 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu reprezentativní kancelářské prostory o celkové ploše 139 m2 ve 2. NP administrativní budovy na Těšínské ulici v Opavě. Tento prostor lze využít jako ordinaci lékaře, kanceláře ale také lze zde mít malé bistro, pro které je zde připravena i elektroinstalace pro spotřebiče. Budova je nově rekonstruovaná, zateplená s výtahem. Obě patra jsou zvlášť vytápěna úspornými kondenzačními plynovými kotly. Každá kancelář má samostatné měření elektrické energie. Na patře jsou k dispozici také dvoje dámské a dvoje pánské toalety. Lze sjednat také internetové připojení až 100 Mbps. Součástí pronájmu jsou také 3 místa k parkování. Více informací a možnost prohlídky u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
761744
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
139m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Rušná část obce
Foto - Gabriela Schindlerová
Gabriela Schindlerová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé