Sousedé
(1/8)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:718769
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:11 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostF ( )

Popis nemovitosti

Pronájem kanceláří v lukrativním místě na ulici Fryštátská v Karviné, o výměře 11 a 18 m2. Všechny kanceláře mají samostatný měřič elektrické energie, domácí telefon k otvírání vstupních dveří, možnost připojení samostatné telefonní linky, nebo internetu (klient si zajišťuje sám), wifi připojení je zdarma. K dispozici toalety, sprcha a kuchyň. Vše zabezpečeno kamerovým systémem. Parkování před budovou.
Cena nájmu kanceláře cca 11m2 činí 3523Kč/měsíc.
Cena nájmu kanceláře cca 18m2 činí 4625Kč/měsíc,
včetně služeb, bez elektřiny.

Základní údaje

ID nemovitosti
718769
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
11m2
Energetická náročnost
F (i)
Foto - Karel Karfík
Karel Karfík
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé