Sousedé
(1/12)
Fotka 1
Cena na dotaz
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: + zálohy na služby
ID nemovitosti:2171
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:137 m2
Užitná plocha:137 m2
Datum aktualizace:22. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu lukrativní administrativní prostory pod samostatným uzavřením ve 2. N.P. budovy s výtahem v ul. Hradiště v Ústí nad Labem. Jedná se o čtyři prosvětlené kanceláře s posílenými rozvody datové (optické) kabely a el.(zásuvky) sítě s nově zbudovaným sociálním zázemím a prostory pro kuchyňku. Celková výměra nabízených prostor je 137m2. Podlahová krytina - zátěžové koberce. Dům je vzorně udržován, s prověřenými nájemníky a stojí na dobré adrese. Je také zabezpečen alarmovým systémem s možností napojení na PCO. K nájmu se platí zálohy na služby el., plyn - topení, voda, odvoz odpadu, PCO, odvoz TKO a pravidelně jsou 1x ročně zúčtovávány správcem domu. Jistotu (kauci) nájemce neskládá, hradí pouze provizi RK ve výši jednoho nájemného. Nejbližší parkování je možné v garážích OC Fórum, nebo na blízkém parkovišti. Pro další informace neváhejte kontaktovat realitní kancelář.

Základní údaje

ID nemovitosti
2171
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
137m2
Užitná plocha
137m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Yvona Lišková
Yvona Lišková
Zobrazit
kontakt
Reality - Lišková s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé