Sousedé
(1/12)
20230320_100655.jpg
15 380 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + 1 nájem provize RK + DPH
ID nemovitosti:23104
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:180 m2
Datum vložení:21. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kanceláře na Otické ul. v Opavě. Kanceláře se nacházejí v 1 patře historické, reprezentativní budovy ve vlastním areálu. Jedná se o celkem 6 místností, sklad a 2x kuchyňka. Sociální zázemí - dámské a pánské WC + úklidová komora jsou na chodbě. Areál je oplocený s vjezdem a vstupem přes dálkově ovládanou bránu. Parkování je možné domluvit uvnitř areálu, cena je 1000,-Kč + DPH za parkovací místo.
Budova i okolí jsou ve velmi dobrém technickém stavu, centrum města je vzdáleno cca 15 min. chůze. V budově je elektronický zabezpečovací systém (500,-Kč/ měs.) a možnost napojení na vysokorychlostní internet. Jedna kancelář je vybavena větším zabudovaným trezorem. Topení je ústřední z centrální kotelny v domě, okna plastová. Náklady na elektrickou energii a topení se rozpočítávají podle podlahové plochy, vodné a stočné podle počtu osob. Ihned volné.

Dostupná vybavenost: škola, školka, nákupní centrum, restaurace, pošta, lékař. Technický popis: vybavení: kuchyňská linka, rozvody PC sítě

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linka
Vytápění podrobnosti
Plyn
Cena nezahrnuje
DPHProvize
ID nemovitosti
23104
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
180m2
Nadzem. podlaží
4. podlaží
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Kořistka
Tomáš Kořistka
Zobrazit
kontakt
1. opavská realitka s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé