Sousedé
(1/15)
130 Kč/m2/měsíc
Poznámka k ceně: Plus energie
ID nemovitosti:2769
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:224 m2
Plocha pozemku:224 m2
Datum aktualizace:4. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem kanceláře o celkové výměře 16 m2 v ulici Slezská na Slezském Předměstí v Hradci Králové. Jedná se o kancelář v I. NP novější zděné administrativní budovy. Kancelář je prázdná, bez vybavení. V místnosti jsou plastová okna se žaluziemi situovaná východním směrem do klidného vnitrobloku. Na patře jsou pánské a dámské toalety a společná kuchyňka. Volné ihned. K dispozice je další kancelář rozdělená na dvě místnosti (54 m2) situovaná rovněž na východ do vnitrobloku a velká (154 m2), variabilně rozdělitelná kancelář situovaná na západ směrem do ulice Slezská. Tato velká kancelář je vybavena klimatizací. Cena nájmu 130,- Kč/m2/měs. plus platby za energie. Možnost pronájmu vnitřního garážového stání, případně venkovního vyhrazeného parkovacího místa přímo u budovy. Skvělá dostupnost do centra města. Pro více informací nebo domluvení osobní prohlídky volejte realitního makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
2769
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
224m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Petr Pokorný
Petr Pokorný
Zobrazit
kontakt
Donetta reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé