Sousedé
(1/7)
4 800 Kč/měsíc
ID nemovitosti:N15599
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:30 m2
Datum aktualizace:24. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem nebytového prostoru v v přízemí bytového domu v Ústí nad Labem, část Klíše.
Jedná se o 2 samostatné kanceláře o celkové výměře 30 m2 s výlohou a samostatným vstupem přímo z ulice. Dále k využití společná kuchyňka a toaleta. Veřejné parkování přímo před vchodem. Lze využít jako kancelář, popřípadě prodejnu. Celková cena pronájmu včetně energie a služeb je 7.446 Kč/měs (nájemné 4.800 Kč + služby 2.346 Kč + elektřina 300 Kč). Kauce 7.500 Kč. Neplatíte provizi realitní kanceláři. Volný dohodou. Doporučuji prohlídku.
Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G?

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHD
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
N15599
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
30m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Natálie Azimová
Natálie Azimová
Zobrazit
kontakt
LILAN s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé