Sousedé
(1/9)
IMG_2511.jpg
18 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:126699
Celková plocha:74 m2
Užitná plocha:74 m2
Datum aktualizace:1. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dnes vám jako novinku nabízíme k pronájmu velmi atraktivní, rekonstruované kancelářské prostory.

Nacházejí se v historické budově v centru Českého Těšína. Komerční prostory jsou umístěny ve 4.patře objektu bez výtahu. Nabízené prostory jsou souborem 3 místností. Jedna větší místnost s balkónem i kuchyňskou linkou a dvě menší společně propojené kanceláře. Součástí je i společné sociální zařízení.
Komerční prostory lze ideálně využívat např. jako kanceláře, sídlo firmy, provoz poradenské činnosti, internetový obchod apod.

Celková výměra nabízených kanceláří je 74,40m2. Velikost jednotlivých místnosti je pak 17,7m2, 13,40m2 a 24,60m2. Součástí největší kanceláře je kuchyňská linka vybavená myčkou, lednicí i mikrovlnou troubou.

Prostory jsou vybaveny samostatným kondenzačním plynovým kotlem a vytápěny plynem. Samozřejmostí je také vybavení klimatizací, internetem a elektronickým zabezpečovacím systémem.
K parkování je možné za poplatek využít oplocené parkoviště,...

Základní údaje

ID nemovitosti
126699
Celková plocha
74m2
Užitná plocha
74m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Veselá Martina
Veselá Martina
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé