Sousedé
(1/10)
IMG_2467.jpg
15 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:126695
Celková plocha:59 m2
Užitná plocha:59 m2
Datum aktualizace:19. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dnes vám jako novinku nabízíme k pronájmu velmi atraktivní, rekonstruované kancelářské prostory.

Nacházejí se v historické budově v centru Českého Těšína. Komerční prostory jsou umístěny ve 4.patře objektu bez výtahu. Nabízené prostory jsou souborem 3 samostných místností, které jsou přístupné ze společné středové chodby a mají společné sociální zařízení. Lze je ideálně využívat např. jako kanceláře, sídlo firmy, provoz poradenské činnosti, internetový obchod apod.

Celková výměra nabízených kanceláří je 59,3m2. Velikost jednotlivých místnosti je pak 15m2, 17m2 a 13,5m2. Součástí nejmenší kanceláře je kuchyňská linka vybavená myčkou, lednicí i mikrovlnou troubou.

Prostory jsou vybaveny samostatným kondenzačním plynovým kotlem a vytápěny plynem. Samozřejmostí je také vybavení klimatizací, internetem a elektronickým zabezpečovacím systémem.
K parkování je možné za poplatek využít oplocené parkoviště, nacházející se v zadní části budovy.

Cena pronájmu je stanovena na...

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Domácí vodárna
ID nemovitosti
126695
Celková plocha
59m2
Užitná plocha
59m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Veselá Martina
Veselá Martina
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé