Sousedé
(1/20)
...
250 Kč/m2/měsíc
Poznámka k ceně: + 20,--Kč/1 m čtv. paušál za služby, kryté parkování ,nové kanceláře, neplatíte provizi RK
ID nemovitosti:646011
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:134 m2
Užitná plocha:134 m2
Datum aktualizace:14. dubna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu velmi pěkné reprezentativní kanceláře v Plzni na Slovanech, Houškova ul. . Vhodné jako sídlo firmy a její zázemí, pro advokátní kancelář, daňovou a účetní kancelář , call centrum apod.

Umístění kanceláří: v prvním patře budovy s možností rozšíření prostor o přízemí

Velikost nabízených prostor: pět kanceláří různé velikosti se zázemím /kuchyňka, WC, balkon, velká vstupní chodba / kanceláře mají celkovou čistou výměru 105 m čtv. Zázemí je o ploše 28,70 m čtv. . Každá kancelář má vstup ze zázemí- z chodby, čtyři kanceláře lze používat i jako průchozí . Celková pronajímaná plocha 133,70 m čtv. .
V případě potřeby větších prostor můžeme nabídnout také právě dokončované kanceláře ve zvýšeném přízemí o ploše 69 m čtv. čisté plochy + zázemí o výměře 22 m čtv. . Za příplatek si lze pronajmout suché a čisté sklepní prostory např. pro archív. Dodávka internetových služeb není předmětem nájmu, ale můžete pro připojení využít stávající technickou přípravu , jsou zde připraveny linky 02.

Vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem . Spotřebu plynu a el. energie platí nájemce zálohami, přičemž u dodávky plynu je na něj převeden smluvní vztah s dodavatelem, zálohy za el.energii se platí majiteli. Ostatní náklady spojené s nájmem jsou kalkulovány na 20,--Kč za m čtv. a měsíc. Kanceláře mají nová okna s trojskly, repasované parketové podlahy, nové LED osvětlení a jsou vymalovány.

Nabídka je určena pro jednoho nájemce, nelze pronajímat jednotlivé kanceláře. První nájemní smlouva min. na jeden rok, při podpisu delší doby trvání nájmu /dva roky a více/ poskytne vlastník finanční výhodu. Nutno zaplatit vratnou kauci ve výši dvou nájmů a paušálu. Jedna výhoda od vlastníka domu je zde pro vás již nyní - neplatíte provizi realitní kanceláři za sjednání nájmu, což představuje jeden měsíční nájem.

Velkým benefitem tohoto pronájmu je možnost parkování ve dvoře domu /částečně za poplatek /garance pronájmu dvou parkovacích míst po 500,--Kč/měs., více míst dle domluvy/ . Můžete si pronajmout také garáž na stejném místě, ať už pro parkování nebo jako sklad či dílnu.

V letošním roce , jakmile to dovolí počasí, bude probíhat oprava fasády domu z uliční části. Nabízené prostory tím získají ještě více reprezentativní vzhled .

Kanceláře jsou připraveny pro Vaše podnikání a ihned k dispozici, těším se na prohlídce, kde získáte podrobnější údaje . Cenovou kalkulaci pronájmu a půdorysy zašleme zájemcům na vyžádání. Ev. číslo: 645397. Bližší informace Vám sdělí Jiřina Hejcmanová, 734 222 772, 734 222 772, hejcmanova@dumrealit.cz

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
646011
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
134m2
Užitná plocha
134m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiřina Hejcmanová
Jiřina Hejcmanová
Zobrazit
kontakt
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR

© 2024 Sousedé