Sousedé
(1/24)
Kancelářské prostory v průmyslové zóně
1 580 Kč/m2/rok
Poznámka k ceně: + DPH, + služby RK
ID nemovitosti:21H086PO
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:250 m2
Datum aktualizace:22. března 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem kancelářských prostor na ulici Brněnská v Hodoníně. Kanceláře různých velikostí od 15 m² až po 27 m², které se nachází ve 2. a 3. NP administrativní budovy a disponují datovými rozvody. Pro větší firmu může být výhodou pronájem celého patra. Pronájem lze samozřejmě dohodnout i na samostatné prostory. Dispozici kanceláří, sociálního zázemí a velikost můžete zhlédnout v přiložených půdorysech. Objekt stojí v oploceném areálu a je střežen elektronickým zabezpečovacím systémem. V ceně nájmu jsou zahrnuty služby a to elektřina, voda, vytápění a úklid společných prostor. Kanceláře jsou volné ihned.
Podmínky nájmu:
Nájem + služby 1.580,--Kč/m2/rok + DPH.
Vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.
Služby RK ve výši jednoho měsíčního nájmu daného prostoru + DPH (splatné při podpisu nájemní smlouvy).
Pro více informací či prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

.

Základní údaje

ID nemovitosti
21H086PO
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
250m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiří Kolacia
Jiří Kolacia
Zobrazit
kontakt
Reality GAIA, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé