Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/4)
Nebyt 27m2 na skvělém místě s vchodem z ulice za dobrou cenu
4 800 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: včetně energií, + provize RK
ID nemovitosti:18P176POa
Užitná plocha:27 m2
Datum vložení:27. července 2018
Datum aktualizace:27. července 2018
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu nebytový prostor či obchodní prostor s užitnou plochou o výměře 27 m2, ke které náleží skladovací místnost o velikosti cca 10 m2 v novostavbě domu, nedaleko centra města Prostějova na ulici Kostelecká. Prostor je umístěn na frekventovaném místě s velkou výlohou. Benefitem je přízemí a přímý vstup z veřejného prostranství. Objekt je vhodný pro obchodní činnost, kanceláře, kosmetické služby a další. Součástí je také kuchyňský kout (bez kuchyňské linky) a vlastní sociální zázemí. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě a internet, je zde umístěna i příprava na alarm. Nájemci je k dispozici parkovací stání v uzamčeném dvorním traktu. Prostory můžete využívat ihned. Nájem 4500,- Kč + 300,- Kč záloha (elektřina). Provize 1x nájem 4500,- Kč. Platba 3 nájmy dopředu. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí energetickou třídu B.

Základní údaje

ID nemovitosti
18P176POa
Užitná plocha
27m2
Energetická náročnost
B (i)
Foto - Petra Jouklová, MSc
Petra Jouklová, MSc
Zobrazit
kontakt
Reality GAIA, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde