Sousedé
(1/13)
Popis
79 Kč/m2/měsíc
ID nemovitosti:22M099
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:45 m2
Užitná plocha:45 m2
Datum aktualizace:13. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nově nabízíme k pronájmu nebytové prostory vhodné ke zřízení kanceláře, drobné výroby či skladu. V současné době jsou volné 3 místnosti v 1., 2. a 3. patře budovy. Prostory se nachází v ul. Písecká, vedle výpadovky na Prahu. V budově je k dispozici soc. zázemí pro ženy a soc. zázemí pro muže. Všude nové LED osvětlení, ve dvou kancelářích nová elektřina, v jedné již vyměněna plastová okna (výměna oken proběhne postupně v celé budově). Před domem je parkoviště. Nájem 79,- Kč/m2 + služby 66,- Kč/m2.  Uvítáme solidní a vážné zájemce o dlouhodobý pronájem. Prostory nejsou určeny pro bydlení. Při podpisu smlouvy a předání prostor se skládá platba na první měsíc a provize RK. Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií. 

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
ZpevněnýBeton
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Panelová
WC
Splachovací
Okna
Plastová
Vytápění podrobnosti
Radiátory
Cena nezahrnuje
PoplatkyProvize
ID nemovitosti
22M099
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
45m2
Užitná plocha
45m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Marie Hrdlička Prixová
Bc. Marie Hrdlička Prixová
Zobrazit
kontakt
Hrdlička - Hrdličková, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé