Sousedé
(1/14)
8 900 Kč/měsíc
ID nemovitosti:N00976
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:40 m2
Užitná plocha:35 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu komerční prostor v zavedeném COWORKING a OFFICE centru. Prostor se nachází v přízemí historického domu v centru města Plzně.

Předmětem pronájmu je:
- místnost (koberec)
- kuchyňka (dlažba)
- příslušenství (samostatná toaleta s umyvadlem)

Prostor lze využívat k jakémukoli podnikání. Po domluvě lze pronajmout i jako sdílený prostor. Vše je k dispozici okamžitě.

Od domu je velkokapacitní parkovací dům Rychtářka jen 200m, pro klienty velmi pohodlné.
Celý dům je využíván jako coworking centrum. V domě jsou k dispozici sdílené i samostatné kanceláře a prostory pro malé semináře. Vzhledem k útulnému prostředí zde naleznete vždy klid a příjemné pracovní prostředí.

Rozpis plateb:

studený nájem 8.900,- + zálohy na režie 2.000,- ,

t.j. celkem 10.900,- .

Poznámky: Celková plocha: 35 m2. Elektro: 230V. Internet: ano. Výtah: není. Patro / počet pater: přízemí/3. Parkování: na ulici/parkovací dům Rychtářka. Stavební materiál: cihla. Nábytek: bez nábytku.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
N00976
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
40m2
Užitná plocha
35m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Vanda Salcmannová
Vanda Salcmannová
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář SALZMANN

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé