Sousedé
(1/22)
1a
1 100 Kč/m2/rok
Poznámka k ceně: + DPH + zálohy na energie a služby 35.379, - Kč, včetně právního servisu
ID nemovitosti:20077JK
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:603 m2
Datum aktualizace:29. září 2022
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie161 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu administrativní budovu s nadstandardními kancelářskými prostory v Tylově ulici v Plzni. Historická budova byla kompletně a velmi citlivě rekonstruována v roce 2018. V objektu jsou k dispozici 4 nadzemní podlaží o celkové užitné ploše 603 m2.Jednotlivá patra jsou propojena moderním výtahem a nabízí různě prostorné kanceláře od 9 m2 až po 59 m2 s širokou možností využití. Ve většině pater je k dispozici vybavená kuchyňka, samozřejmostí je moderní sociální zázemí. V budově je vybudována vzduchotechnika, některé prostory jsou klimatizovány. Vytápění a ohřev vody je zajištěno pomocí centrálního dávkování tepla do výměníkové stanice v 1. PP. Součástí nabídky je také vyobrazený - na zakázku vyrobený nábytek v jednotlivých kancelářích. Kromě lokality s výbornou dopravní dostupností včetně MHD a veškerou občanskou vybaveností je výhodou budovy 11 parkovacích míst ve vnitrobloku (1.500,- Kč / místo). Soukromé parkoviště je přístupné elektricky ovládanými vraty na čip. Vstup do budovy je zajištěn elektronickými přístupovými kartami. Díky nadčasové a vkusně provedené rekonstrukci si budoucí nájemník bude moci dopřát moderní pracovní prostředí a zároveň si užít autentickou atmosféru, kterou Vám navodí vyskytující se historické prvky budovy původně z roku 1910.Prostory budou k nastěhování od května 2023.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
20077JK
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
603m2
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Jan Kantner
Ing. Jan Kantner
Zobrazit
kontakt
REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé