Sousedé
(1/13)
1
19 200 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + režie, bez DPH
ID nemovitosti:11390-3MA
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:192 m2
Datum aktualizace:6. ledna 2023
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie214 kWh/m2

Popis nemovitosti

Předmětem nabídky jsou kancelářské prostory na jedné z nejrušnějších křižovatek v Plzni – Klatovská třída a Tylova ulice. Jedná se o prostory s celkovou výměrou 192 m2 situované ve druhém patře činžovního domu s výtahem. Dispozičně jsou rozdělené na vstupní chodbu, čtyři kancelářské místnosti, sociální zázemí a sklad. Podlahy v místnostech jsou převážně kryté kobercem, okna jsou plastová, z větší části opatřena vnitřními žaluziemi. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem, vodu pak hřeje el. průtokový ohřívač. Pro více informací kontaktujte makléře.

Základní údaje

Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Cena nezahrnuje
DPH
ID nemovitosti
11390-3MA
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
192m2
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Michal Mašek
Bc. Michal Mašek
Zobrazit
kontakt
REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé