Sousedé
(1/9)
IMG_8510 kopie
25 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + zálohy
ID nemovitosti:05199
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:72 m2
Datum aktualizace:6. června 2023
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie111 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem ojedinělých nebytových prostorů na Husově třídě v Českých Budějovicích.

Jedná se o exkluzivní a lukrativní prostory s výbornou dopravní obslužností na velmi frekventovaném místě krajského města. Prostory byly v prosinci 2022 kompletně zrekonstruované (provedení v nadstandardním stylu) a nacházející se v přízemí budovy s prosklenou výlohou do silnice. Velkým pozitivem je možnost využití volného prostoru k umístění Vaší reklamy na čelní straně budovy ve výšce cca 4 m, které může být nasvícené, a tudíž z dálky viditelné. Součástí pronájmu je jedno parkovací stání na venkovní parkovací ploše za budovou, dále je možné využívat dvě parkovací stání pro klienty před budovou.

Měsíční nájemné činí 25.000,-Kč, zálohy za služby 3.500,-Kč (elektřina, podlahové vytápění – podružné měření, vodné a stočné) + paušální poplatky ve výši 1.000,-Kč (úklid sněhu, společných prostor vnitřních i venkovních, odvoz odpadu, spotřeba elektřiny ve vstupním prostoru). Provize realitní kanceláře činí jeden měsíční nájem + DPH.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat, ráda Vám prostory osobně ukáži.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
05199
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
72m2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Veronika Trmatová
Mgr. Veronika Trmatová
Zobrazit
kontakt
RK Stejskal.cz s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé