Sousedé
(1/5)
1. kancelář
3 410 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: bez DPH, včetně poplatků
ID nemovitosti:04933
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:20 m2
Datum aktualizace:6. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kanceláře s možností parkování (550,-Kč/měsíc) na Rudolfovské třídě v Českých Budějovicích. Jedná se o kanceláře s výměrou cca 18-22 m2. Na chodbě je společné WC a kuchyňka. Cena nájemného včetně poplatků za služby a energie vychází na 3.410,-Kč měsíčně (20 m2). Uvedená cena je bez DPH. Kanceláře je možné pronajmout jednotlivě, nebo i více místností. Volné jsou ihned. Více informací získáte od makléře.

Základní údaje

Typ konstrukce
Panelová
Cena nezahrnuje
DPH
ID nemovitosti
04933
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
20m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Michaela Šlencová
Mgr. Michaela Šlencová
Zobrazit
kontakt
RK Stejskal.cz s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé