Sousedé
(1/8)
4 250 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + 2 375 Kč/měs. služby a energie + provize RK + DPH
ID nemovitosti:18555
Stav nemovitosti:Dobrý
Datum aktualizace:27. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem kanceláře na ulici Vídeňské v bezprostřední blízkosti OC Futurum. Jedná se o kancelář 17 m2 (č. kanceláře 2.34) bez vybavení umístěnou ve 2.NP třípodlažní kancelářské budovy. Je možno využít společnou kuchyňku vybavenou kuchyňskou linkou, lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Na každém podlaží je umístěno společné sociální zázemí.

Vybavení kanceláře: koberce, žaluzie, samostatná klimatizace a EZS, připojení k internetu.

Vybavení budovy: recepce 8 - 16 hod., EZS, možnost pronájmu vybavené zasedací místnosti (1 hod./týden zdarma, každá další započatá hodina 300 Kč/hod.), vlastní kotelna pro objekt.

Možnost pronájmu parkovacích stání na venkovním parkovišti (600 Kč/měs.), vyhrazená parkovací místa pro návštěvy.

Kauce: 3 x měsíční nájem včetně záloh na služby a energie.

Pronajímatel požaduje, aby nájemce byl plátcem DPH.

Pro splnění legislativní povinnosti uvádíme energetickou náročnost budovy G, tedy mimořádně nehospodárná. Vlastníkem nebyl předložen průkaz energetické náročnosti budovy.

V budově jsou k pronájmu i další kancelářské plochy.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
ID nemovitosti
18555
Stav objektu
Dobrý
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Irena Pavlišová
Ing. Irena Pavlišová
Zobrazit
kontakt
FIEDLER REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé