Sousedé
(1/9)
24 825 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + 13713 služby a energie + provize RK + DPH
ID nemovitosti:18554
Stav nemovitosti:Dobrý
Datum aktualizace:31. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem dvou vzájemně propojených kanceláří v komerční budově na ulici Vídeňské, v bezprostřední blízkosti OC Futurum. Jedná se o dvě na sebe navazující kancelář 64 m2 + 34,9 m2 (č. kanc. M 1.12 + M 1.12a), bez vybavení umístěné ve vstupním podlaží třípodlažní kancelářské budovy. Je možno využít společnou kuchyňku vybavenou kuchyňskou linkou, lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Na každém podlaží je umístěno společné sociální zázemí. Prostory jsou volné ihned.

Vybavení kanceláře: koberce, žaluzie, samostatná klimatizace a EZS, připojení k internetu.

Vybavení budovy: recepce 8 - 16 hod., EZS, možnost pronájmu vybavené zasedací místnosti (1 hod./týden zdarma, každá další započatá hodina 300 Kč/hod.), vlastní kotelna pro objekt.

Možnost pronájmu parkovacích stání na venkovním parkovišti (600 Kč/měs.), vyhrazená parkovací místa pro návštěvy.

Kauce: 3 x měsíční nájem včetně záloh na služby a energie.

Pronajímatel požaduje, aby nájemce byl plátcem DPH, ceny jsou uvedeny bez DPH.

Pro splnění legislativní povinnosti uvádíme energetickou náročnost budovy G, tedy mimořádně nehospodárná. Vlastníkem nebyl předložen průkaz energetické náročnosti budovy.

Základní údaje

ID nemovitosti
18554
Stav objektu
Dobrý
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Irena Pavlišová
Ing. Irena Pavlišová
Zobrazit
kontakt
FIEDLER REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé