Sousedé
(1/25)
Kancelářské prostory na prestižní adrese Jindř. Hr
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: DLE PODLAŽÍ A VÝMĚRY V RK
ID nemovitosti:170P9016
Užitná plocha:444 m2
Datum aktualizace:3. listopadu 2019
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Potřebujete pro svou činnost výraznou adresu s reprezentativními prostorami bankovního domu v obchodním centru města s dostatkem parkovacích míst? Nabízíme různě velké kancelářské prostory k nakombinování v různých podlažích, včetně prostor skladových a zázemí. Objekt má výtah až do 4 podlaží.
Zatím je volných 73 m2 ve zvýšeném přízemí, velmi reprezentativních 123 m2 do Klášterské ulice dalších 163 m2 na západ do dvora v 1. patře budovy. V 2. patře budou k dispozici a 2 byty po dokončení rekonstrukce a budou přednostně nabídnuty stávajícím korporátním nájemníkům a následně teprve další veřejnosti. Ve 4. patře lze za velmi výhodných podmínek využít zajímavě variabilní prostory k činnostem, které právě takové plochy (až 237 m2) vyžadují. Plánky volných prostor jsou k nahlédnutí v RK, prohlídky je nutná sjednat v předstihu.

Základní údaje

ID nemovitosti
170P9016
Užitná plocha
444m2
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - KYNCL   AB - RAKO s.r.o.
KYNCL AB - RAKO s.r.o.
Zobrazit
kontakt
AB - RAKO s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé