Sousedé
140 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + služby
ID nemovitosti:2152988049
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:24 m2
Datum aktualizace:7. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem různých nebytových prostor ve střeženém areálu Oblastní nemocnice II, v Příbrami – Zdaboři. Například v 1. PP v budově G, je místnost č. 15 obchodní prostor či kancelář (24,3 m2), která je rozdělená příčkou. Místnost je vymalovaná a má nové lino. Je samostatně přístupná z chodby. Má základní osvětlení, zásuvky na 230 V a možnost vody a odpadu. Na chodbě je i možnost využití společných toalet pro podlaží. Prostory jsou bezbariérové přístupné přímo ze silnice v areálu a vhodné na kancelář či obchodní prostor. Podmínka pro uzavření smlouvy je složení kauce ve výši jednoměsíčního nájmu a úhrada provize RK nájemcem ve výši jednoho nájemného. ENB: G.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
Okna
Dřevěná
ID nemovitosti
2152988049
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
24m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Pintner
Petr Pintner
Zobrazit
kontakt
Reality Pintner

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé