Sousedé
(1/9)
3 025 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: bez záloh na energie
ID nemovitosti:KL21010
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:13 m2
Plocha pozemku:13 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem kanceláře 12,7 m2 v 1. patře budovy s převážně nebytovými prostory, Šumavské ul, České Budějovice 7, v dobré lokalitě u nemocnice. Možnost parkování před domem na volných zónách. Volné ihned.
Okna z kanceláře jsou orientována jižně do klidného zeleného vnitrobloku s malým dvorkem. Cena Pronájmu je 3025,- Kč vč. 21% DPH + zálohy na služby 622,- Kč vč. 21% DPH - celkem 3647,- Kč vč. 21% DPH. Vnitřní vybavení kanceláře není součástí pronájmu. Zálohy na služby zahrnují : el. energie, vodné a stočné, topení, hlídací služba, popelnice a úklid společných prostor a kanceláří
V domě jsou pouze 1. a 2.p. kanceláře a byt domovníka, v přízemí 2x ordinace. V patře k dispozici společná kuchyňka a WC (dámské/pánské). Nejsou součástí kanceláří. PENB G. Více info v RK .Volejte prosím 9-17 v pracovních dnech. Děkujeme.
Základní údaje

ID nemovitosti
KL21010
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
13m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Karel Klosse
Karel Klosse
Zobrazit
kontakt
Reality KLOSSE

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé