Sousedé
(1/7)
5 900 Kč/měsíc
ID nemovitosti:KL17005
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:31 m2
Plocha pozemku:31 m2
Datum aktualizace:28. října 2019
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám Kanceláře resp. nebytové prostory s možností parkování pod závorou, 5 min.pěšky od náměstí, v klidném prostředí u řeky Malše. Budova je zateplená s vyměněnými okny. Prostředí původní kancelářské budovy bez významných úprav interiérů, pro nenáročné klienty. V některých kancelářích je možnost vody a odpadu, centrální kuchyňka a oddělená wc (pánská, dámská) na každém patře. Vytápění centrální dálkové. Možnost internet. připojení. Ovládání vjezdové brány na dálkové ovládání. Natočení kanceláří východ a západ. Do přízemí bezbariérový přístup. Uvedená cena pro 34 m2 včetně 1x parkování, energií, DPH za měsíc. Volné prostory 34, 31, 31, 32, 59 a 69 m2. PENB D. Více info v RK nebo na www.realityklosse.cz.. Volejte v pracovních dnech 9-17 hod. Děkujeme.

Technický popis: komunikace asfaltová

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
KL17005
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
31m2
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Karel Klosse
Karel Klosse
Zobrazit
kontakt
Reality KLOSSE

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé