Sousedé
(1/16)
23 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:1121
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:96 m2
Plocha pozemku:96 m2
Datum vložení:4. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelář v přízemí rodinné vily v klidném prostředí vilové zástavby na Vinohradech.
Celková plocha kanceláří 96 m2, dispozice 5+1, přičemž se jedná o 3 samostatné kanceláře a 1 největší prostor jako zasedací místnost s velkým oknem a výhledem do zahrady. (případně to může být další kancelář). Dále je v prostoru kuchyňka, wc na chodbě. K dispozici je k užívání zahrada s venkovním posezením.
Kanceláře budou volné od 11/2022. Částečné vybavení zůstává. Výborné dopravní spojení MHD, bus, tram, metro Flora, Želivského.
Vřele doporučuji prohlídku !

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
1121
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
96m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Helena Fuchsová
Helena Fuchsová
Zobrazit
kontakt
ČESKOMORAVSKÁ REALITNÍ a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé