Sousedé
(1/14)
zákres
128 Kč/m2/měsíc
ID nemovitosti:905KN
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:35 m2
Datum aktualizace:17. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Do pronájmu se nabízí jednotlivé kanceláře ve firemní prostorech sloužící v minulosti jako sídlo majitele tiskárny Losenický. Budova je umístěna na začátku průmyslové zóny u páteřové komunikace Náchod – Rychnov nad Kněžnou. Stavba nabízí 350 m2 administrativní plochy ve 2.NP rozdělených do 9 kanceláří ( cca 35 m2) s kvalitním sociálním zázemím. Byly nainstalovány klimatizační jednotky. Parkovací místa u objektu. Vhodné místo pro stabilní společnosti. Po dohodě možno rozdělit i do menších celků. V sousedství ekonomicky silné společnosti typu Ammann Group, Prim, potravinářský koncern Danone, tiskárna Losenický apod.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
905KN
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
35m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Novotný Jiří
Novotný Jiří
Zobrazit
kontakt
REALITY EU s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé