Sousedé
(1/8)
celkový pohled
2 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + služby
ID nemovitosti:143KN
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:12 m2
Datum aktualizace:16. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabídkou k pronájmu jsou zajímavé kancelářské prostory o výměře 12 m2 s výhledem umístěné ve čtvrtém patře administrativně - komerčně využívaného domu v samotném centru Náchoda. Přímo naproti katastrálnímu úřadu. Vstup je zajištěn přímo z Hrašeho ulice. Součástí nabízených prostor je zázemí s kuchyňkou i wc. Topení je dálkové ústřední. Po dohodě je možnost využití vlastního parkoviště u objektu. Je možnost výběru z více kancelářích různé velikosti dle aktuálního stavu . V budově sídlí, geodezie, podlahové centrum, oddělení správy budov, kadeřnictví, nové fitnes centrum a další.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
DlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
143KN
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
12m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Novotný Jiří
Novotný Jiří
Zobrazit
kontakt
REALITY EU s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé