Sousedé
(1/3)
DSC03995
5 300 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + kauce + provize, bez DPH, bez poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
ID nemovitosti:00335
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:24 m2
Datum aktualizace:28. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem poslední malé kanceláře v administrativní budově v centru Kladna. Bezbariérový vstup, reprezentativní foyer, 2 výtahy. Hygienické zázemí a kuchyňka na patře. Podlaha zátěžový koberec, plastová okna, svislé žaluzie, klimatizace. Nájem je 5.300 Kč + DPH + služby 1.450 Kč vč. DPH, tedy pro neplátce daně je celková cena 6.750 Kč. Internet v budově zaveden. Kauce ve výši 1 nájmu, provize ve výši 1 nájmu + DPH. Perfektní poloha v centru města, parkování v ulici zdarma, Přístupnost 24 hod/7 dní v týdnu. Volné ihned.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Skeletová
Cena nezahrnuje
DPHPoplatkyProvize
ID nemovitosti
00335
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
24m2
Nadzem. podlaží
8
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. arch. Ivana Korbelová
Ing. arch. Ivana Korbelová
Zobrazit
kontakt
ECO-JURIS, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé