Sousedé
(1/6)
20211129_114635
2 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + služby, kauce a provize RK
ID nemovitosti:IETO100012
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:20 m2
Datum aktualizace:14. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelář (20m2) v 5.N.P. v administrativní budově nedaleko centra města, parkovacích místo za úplatu. Přímo u budovy se nacházejí zastávky MHD (nám. Republiky), vlakové a autobusové nádraží a nové OC Fórum Nová Karolina. Je zde zajištěn úklid a ochranka. V přízemí budovy je centrální recepce a dostupnost pater je zajištěna výtahy. WC, umývárna a kuchyňka umístěna na společné chodbě. K dispozici jsou dále kanceláře o menších nebo větších rozměrech.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Internet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
IETO100012
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
20m2
Nadzem. podlaží
9
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Jiří Stupal
Ing. Jiří Stupal
Zobrazit
kontakt
I.E.T. Reality, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé