Sousedé
(1/12)
Pronájem kancelářských prostor v centru N. Města n
8 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + služby 2.800,-Kč bez el. energie
ID nemovitosti:918-180948
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:58 m2
Datum aktualizace:1. září 2022
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

V kompletně zrekonstruovném domě na atraktivním místě a v centru města nabízíme pronájem kancelářských prostor o celkové výměře 58 m2, které se nachází u knihovny, ul. Komenského 29. Jsou přístupné přímo z ulice v 1. patře a náleží k nim kuchyňka, úklidová místnost a toaleta. Stávající nájemce nabízí k přenechání / odkoupení za symbolickou cenu nábytek, který je ve velmi dobrém stavu. V případě zájmu mohou být k dispozici i obchodní prostory (72 m2) v přízemí budovy. Parkování pro zákazníky je zajištěno před domem a vlastní parkování je ve dvoře (1.000,-Kč/měsíc) a to i možnost užívání pěkné zahrady. Kvalitní kancelář v centru města má po obvodu trubkování pro rozvody dle potřeb nájemce. Prostory mají své vlastní měření tepla i vody, elektroměr se převede na nájemníka. Služby činí po navýšení cen 2.800,-Kč a je v nich obsažena záloha na topení, vodu, úklid a el. společných prostor. Kauce je ve výši dvou nájmů, provize RK 1/2 nájmu + dph. Do domu je přiveden dostatek telekomunikačních přípojek, v celém domě je k dispozici rezervní trubkování pro další slaboproudé rozvody a do každého prostoru je přiveden signál DVB-T a DVB-S (Astra 19,6E a 23,5E). Prostory jsou volné i po dohodě.

Základní údaje

ID nemovitosti
918-180948
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
58m2
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr  Vítek
Petr Vítek
Zobrazit
kontakt
IDEAL REALITY CZ, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé