Sousedé
(1/16)
Pronájem kanceláří v N. Městě n/Metují
115 Kč/m2/měsíc
Poznámka k ceně: +dph + služby
ID nemovitosti:918-180920
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:25 m2
Datum aktualizace:21. ledna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu 7 kanceláří o výměře 11,3- 24,5 m2, které se nacházejí v 1. patře zděného domu a jsou přístupné z hlavní komunikace. Kanceláře mají společnou kuchyňku a WC a celková užitná plocha činí 116 m2. Zálohy na služby budou vypočteny dle obsazenosti a činnosti. Kanceláře mají plastová okna, nové rozvody topení s otopnými tělesy a v ceně může být i částečné vybavení. Parkovat je možné před budovou, objekt je situován v blízkosti vlakového nádraží, jehož součástí je Restaurace u Paragána, dále je možné využít nabídku závodního stravování přímo v budově, kde se kanceláře nachází. Energetický štítek není prozatím k dispozici, uvádíme G..

Základní údaje

ID nemovitosti
918-180920
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
25m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr  Vítek
Petr Vítek
Zobrazit
kontakt
IDEAL REALITY CZ, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé