Sousedé
(1/6)
800 Kč/měsíc
ID nemovitosti:N06481
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:150 m2
Užitná plocha:150 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem sdílené kanceláře „full servis“ Nabízíme k pronájmu moderní sdílené administrativní prostory. Jste obchodník, konzultant apod., hledáte pěkné prostory v centru Děčína? Nabízíme možnost využití sdílené kanceláře a umístění sídla Vaší firmy s kompletním administrativním a technickým zázemím. Služby společné recepce, vítaní a uvádění klientů do zasedací místnosti pro 8 osob, občerstvení (káva, čaj, voda), příjem a případné přeposílání pošty. Technické vybavení, kopírka A3 a A4 , barevné tiskárny, internet, označení sídla firmy na budově.

Podnikejte bez starostí.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
ID nemovitosti
N06481
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
150m2
Užitná plocha
150m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Tonder
Martin Tonder
Zobrazit
kontakt
Vesta realitní kancelář, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé