Sousedé
(1/11)
9 333 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Bez služeb a DPH
ID nemovitosti:344867
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:56 m2
Plocha pozemku:56 m2
Datum aktualizace:30. ledna 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Hledáte reprezentativní prostory pro svou firmu? Jedinečná nabídka přízemního prostoru se dvěma samostatnými vstupy v nově vybudované administrativní budově na ul. Kollárova v Havířově-Podlesí. V současnosti využíváno jako kancelář pro styk s veřejností včetně odděleného zázemí pro vlastní činnost. K dispozici kuchyňka a vlastní sociální zařízení. Klimatizace, WIFI, elektronicky zabezpečeno s napojením na CPO. Cena nájmu ve výši 9.333.-Kč za měsíc bez služeb a DPH. Prostor je nabízen bez vnitřního vybavení. K dispozici dohodou. Parkování u objektu a přilehlých veřejných parkovištích. K dispozici ihned. Více informací u makléře nabídky.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
344867
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
56m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
B (i)
Foto - Mgr. Tomáš Havlas
Mgr. Tomáš Havlas
Zobrazit
kontakt
RE/MAX NEJ

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé