Sousedé
(1/13)
1.část nalevo-4359-b-net.jpg
160 Kč/m2/měsíc
Poznámka k ceně: 25 Kč/m2/měsíc služby
ID nemovitosti:1.334_2
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:2.000 m2
Užitná plocha:379 m2
Plocha pozemku:2.000 m2
Datum aktualizace:13. června 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme kancelářské prostory v prémiovém standardu v lokalitě Fáblovka v širším centru Pardubic. Pronájem kanceláří 379 m2 (pravá část) s vlastním parkováním.

Exkluzivní pronájem reprezentativních kancelářských prostor v atraktivní lokalitě Pardubic vč. velkého množství parkovacích míst pro zaměstnance i zákazníky . Moderní administrativní budova je rozdělena na pravé a levé křídlo se společným schodištěm. Byla postavená v roce 2007 a nabízí levou část v druhém nadzemním podlaží o velikosti 379 m2 a 20 venkovních parkovacích míst. Prostory prošly kompletní rekonstrukcí a jsou v skvělém stavu nové koberce, osvětlení a vymalování. Nabízíme 7 prostorných a prosvětlených kanceláří, velký open space jednacích místností, samostatnou kuchyňku, jídelnu, toalety vč. sprch. Součástí jsou i příruční sklad. V kancelářích najdete také rozvody počítačové sítě, což zajišťuje plynulý chod vašich IT zařízení. Jsou ideální pro firmy hledající kvalitní pracovní prostředí s výbornou dostupností. Přístup do kanceláří 24/7, celé patro je uzamykatelné a hlavní dveře jsou opatřené zámkem na čip.

Prostory jsou k dispozici od ihned za měsíční nájemné 160 Kč + DPH/m2 a 25 Kč + DPH/m2 služby. V ceně záloh jsou zahrnuty různé služby jako topení, voda, úklid společných prostor, úklid sněhu, parkování a správa areálu.

K dispozici je také veškerá potřebná technická infrastruktura, vlastní trafostanice a bezpečnostní prvky. Pokud máte zájem, rádi Vás provedeme touto atraktivní nemovitostí, kontaktujte nás na níže uvedeném čísle.

Technický popis: vybavení: kuchyňská linka, sprchový kout, venkovní stání pro auto

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Skeletová
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linka
Cena nezahrnuje
DPH
ID nemovitosti
1.334_2
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
2000m2
Užitná plocha
379m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Martin Rázek
Martin Rázek
Zobrazit
kontakt
GEKKO REALITY

© 2024 Sousedé